Bikiinid naistele – kuidas valida omale parim
Kui sa ei taha uute bikiinide ostmise peale tervet päeva kulutada, oled tulnud õigesse kohta. See artikkel annab näpunäiteid kõige vajaliku kohta.
Räägime, mis materjalist bikiine eelistada, mis kehatüübile millised ujumisriided sobivad ning kuidas bikiinide eest hoolt kanda.
Parimad bikiinid igale kehatüübile
Kas sulle meeldivad kitsad puusad?
Kõik puusad on ilusad! Kui tahad aga jätta oma puusadest kitsamat muljet, siis
- keskendu bikiinide ülaosale – tõmba tähelepanu üles, mitte alla. Eelista põneva mustriga, heledate värvide või detailidega ülaosa;
- vali kõrge vöökohaga bikiinid – see tekitab illusiooni pikkadest ning saledatest jalgadest.
Tahad oma rindadele volüümi lisada?
Meil on sulle lahendus:
- mida rohkem, seda uhkem – otsi välja kõik sitsid, satsid ja volangid. Need jätavad mulje suuremast ülaosast;
- väldi ilma õlapaeladeta bikiine – kuigi ilma õlapaeladeta ehk Bandeau bikiinid võivad ahvatlevad tunduda, ei anna nad su rindadele volüümi juurde – vastupidi.
Tunned end oma kõhu pärast ebamugavalt?
Ära jäta sellepärast randa minemata! Tee nii:
- eelista särale matti – läikivad, säravad ja sätendavad bikiinid toovad esile kõik kurvid, mida peita tahad. Eelista matte värve;
- väldi tankiine – tankiinid ehk särk-bikiinid toovad esile ka kõige väiksemad kõhukurvid;
- ära karda nahka paljastada – näita oma ilusaid pikki jalgu ning käsi. Need toovad tähelepanu kõhult eemale.
Suured rinnad vajavad toetust?
Kui tahad toetada oma volüümikat rinnapaari, siis
- klassikalised kolmnurksed bikiinid sind ei aita – kui otsid toetust, siis klassikalised peenikeste paeladega stringinid pole sulle;
- traadiga bikiinid on sinu parimad sõbrad – traadiga bikiinid, just nagu traadiga rinnahoidjadki, sobivad hästi suuremat rinnapaari toetama.
Tahad oma kauneid kurve näidata?
Siis vali oma ujumisriideid nii:
- proovi erinevaid triibulisi trikoosid – vertikaalsed ning viltused triibud kaunistavad kurve;
- sa ei pea bikiinidele ei ütlema – nii bikiinid kui ka trikood võivad sinu kurve kaunistada. Kui otsid bikiine, pea lihtsalt meeles, et peenikesed nöörid ning paelad ei pruugi sinu kehakujuga kõige paremini sobida.
Mis materjalist peaksid ujumisriided olema?
Enamik ujumisriideid on tehtud nailonist elastiinist. Kõige mugavamatel rannariietel on need materjalid suhtes 80:20. Samas tasub meeles pidada ka järgmisi aspekte:
- bikiinide muster ning kanga kaal võivad mõjutada seda, kuidas riided sinu seljas välja näevad. Materjali kaalu ja mustri sobivust sinu seljas ei ole võimalik piltidelt vaadates hinnata;
- õhukesest kangast bikiinid võivad pärast ujumist läbi paista. Kuigi õhukesest materjalist rannariided võivad olla päevitades mugavad ning kerged, võivad need muutuda pärast kokkupuudet veega läbipaistvaks;
- kui otsid eriti kvaliteetsest kangast ujumisriideid, jälgi, et materjal oleks vee-, UV-kiirguse- ja õlikindel.
Kuidas ujumisriiete eest hoolt kanda?
Kui sa ei taha igal suvel endale uusi ujumisriideid osta, on tarvis nende eest hoolitseda. See kehtib eriti juhul, kui oled otsustanud investeerida kvaliteetsetesse ning keskmisest kallimatesse rannariietesse.
Selleks, et sinu bikiinid pikalt ilusad välja näeksid, on tähtis neid pärast iga kandmist pesta. Väldi kuuma vett, kuid jälgi, et peseksid riietest välja kõik päikesekreemi, kloori ning meresoola jäägid.
Ära pista oma rannariideid pesumasinasse ning võimaluse korral ära käi nendega mullivannis. Mullivanni kõrgetemperatuuriline vesi ei pruugi mõjuda hästi ujumisriiete materjalile. Seega, eelista mullivannis käies odavamaid bikiine ning rannas kvaliteetsemaid.