Kuidas ja kust osta ballikleidid

Käes on jälle see aeg aastast! Abituriendid on oma suvekleidid nurka visanud ja valmistuvad üheks oma elu tähtsaimaks õhtuks: balliõhtuks. Kui olete üks neist abiturientidest, võite mõelda, kust alustada piduliku kleidi leidmisel. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil leida kleite, mis sobivad teie isikliku stiiliga.

Uurige oma kleidid varakult

Üks halvimaid asju, mida saate teha, on jätta ballikleidi ostmise viimasele minutile. Valikus pole mitte ainult piiratud valik, vaid tunnete ka suurt survet, et leida kiiresti midagi, mis teile meeldib. Selle stressirohke olukorra vältimiseks alustage uurimistööd vähemalt paar kuud ette. See annab teile piisavalt aega, et leida õige kleidipood ja kleit ilma kiirustamata.

Mõelge oma kleidide eelarvele

Ballikleitide hind võib ulatuda alla 100 dollari kuni üle 1000 dollarini, seega on oluline enne veebiostude alustamist silmas pidada kleitide eelarvet. Kui teate, kui palju raha olete nõus kulutama, saate kitsendada otsingut kleitidele, mis sobivad teie hinnavahemikku. See muudab väikese musta kleidi leidmise palju lihtsamaks.

Milline stiil sulle meeldib, kas midi- või maxi-kleidid?

Seal on nii palju erinevaid ballikleitide stiile, mis võivad muuta ostlemise keeruliseks. Et protsess oleks vähem heidutav, mõelge enne otsima asumist veidi aega, et mõelda, millised stiilid teile meeldivad ja mis mitte. Näiteks küsige endalt, kas soovite midikleiti, maksikleite, minikleite, ümbriskleite või kui pikk on varruka pikkus. See aitab teil otsingut kitsendada ja lõpuks leida kleidi, mis teile meeldib. Ja kui te pole endiselt kindel, milline riietumisstiil teile sobib, konsulteerige sõbra või pereliikmega, kelle moetunnetust usaldate. Jaotame 8 erinevat ballikleidi stiili, nii et kleitide ostmine on teie jaoks palju lihtsam.

8 parimat ballikleidi stiili

Igal aastal jõuab turule uus saak ballikleidi stiile. Ja igal aastal ootavad tüdrukud üle riigi pikisilmi, et näha, millised on uued kleiditrendid. Kui otsite 2022. aasta hooajaks ballikleiti, on teil õnne – meil on ülevaade kõigist kuumimatest stiilidest, mis oma debüüdi teevad. Lisateabe saamiseks jätkake lugemist.

Kleidid koos punutud kaunistusega

Kui soovite oma välimusele lisada veidi glamuuri, valige punutud kaunistustega kleit. Alates rihmadesse kootud õrnadest kiududest kuni pihikat kaunistavate suuremate palmikuteni – see trend sobib suurepäraselt neile, kes soovivad end väljendada. Boonuspunktid, kui teie kleidil on ka palmikutesse kootud helmed või litrid, mis lisavad sära!

Merineitsi silueti kleidid

Merineitsi siluetid on viimastel aastatel populaarsust kogunud ja muutuvad populaarsemaks alles 2022. aastal. Kui te pole selle stiiliga tuttav, iseloomustab seda liibuv pihik, mis ulatub puusadest välja, et luua illusiooni liivakella kuju. Merineitsi kleidid on erinevatest kangastest, nii et saate valida oma vajadustele kõige paremini sobiva. Pidage lihtsalt meeles, et seda stiili võib olla raske käia, nii et harjutage kindlasti enne suurt päeva!

Võrgusisisuga kleidid

Kui soovite midagi veidi teistsugust, valige võrgusisustega kleit. Nendel kleitidel on külgedel või seljal läbipaistvad paneelid, mis annavad neile erksa tunde. Lihtsalt veenduge, et valite strateegilise paneeliga kleidi, et te ei näitaks lõpuks rohkem nahka, kui ette kujutasite!

Väljalõike kleidid

Kui soovite tõesti pead pöörata, valige väljalõigetega kleit. Alates väikestest võtmeaukudest kuni suurte geomeetriliste kujunditeni on selle trendi osas lõputult võimalusi. Lihtsalt veenduge, et valiksite sobivates kohtades väljalõigetega kleidi – te ei soovi lõpuks näidata rohkem nahka, kui kokku leppisite!

2-osalised kleidid

Kui soovite midagi ainulaadset, kaaluge 2-osalist ballikleiti. See trend hõlmab kärbitud ülaosa ja põrandani ulatuvat seelikut või pükse. Saate isegi olla loominguline ning kombineerida ja sobitada erinevaid värve või mustreid individuaalse välimuse saamiseks. Enne ostmist proovige kindlasti valitud ansamblit selga, et saaksite veenduda, et kõik sobib õigesti!

Asümmeetrilised kaelustega kleidid

Asümmeetrilised kaelused on tänapäeval moes – ja need muutuvad populaarsemaks alles 2022. aastal. Alates üheõlalisest välimusest kuni päitsete kaelusteni on selle trendi osas lõputult võimalusi. Lihtsalt veenduge, et valiksite oma kehatüübile meelepärase dekoltee, et saaksite end suurel õhtul enesekindlalt tunda!

Sulgedega kleidid

Üliglamuurse välimuse saamiseks vali sulgedega kaunistatud kleit. Olenemata sellest, kas need on koondunud ümber allääre või puistatud üle pihiku, eristavad suled iga kleidi kindlasti teistest. Lihtsalt olge selle trendi valimisel ettevaatlik – te ei taha, et teie kleit meenutaks midagi otse Vegase showgirl’i esinemist!

Sädelusega kleidid

Viimane, kuid mitte vähem oluline on sära. Kui litrid on teie maitse jaoks liiga alahinnatud, valige selle asemel üleni sädelev välimus. Olgu need sillerdavad killud või tursked helbed, sära lisab teie riietusele tõsist pitsat. Lihtsalt veenduge, et valiksite kvaliteetse sära, et see ei satuks kõikjale peale teie kleidi!

Otsige Internetist ideaalseid kleite

Lõppkokkuvõttes tähendab ideaalse ballikleidi leidmine varakult uurimistööd, eelarve läbimõtlemist ja teadmist, millised stiilid teile meeldivad (ja mis ei meeldi). Neid näpunäiteid järgides muutub veebis ostlemine lihtsamaks ja leiate kindlasti kleidi, mis teile väga meeldib – ja mis ei riku panka. Mida sa siis ootad? Alustage ostlemist juba täna, et leida oma suureks õhtuks ideaalne kleit. Usaldage meid – nii paljude suurepäraste valikute hulgast leiate kindlasti midagi, mis teile sobib.