Riided naistele

Naiste riided – põhjalik ostujuhend

Oled väsinud veetmast tunde riidepoodides? Tahad leida naiste riided, mis sobiksid sinu stiili, eelarve ning suurusega? Ning seda kõike ilma, et oleksid pärast energiast tühjaks imetud?

Shoppamine ei ole lihtne tegevus. See artikkel teeb naisteriiete leidmise aga kergemaks. Jätka lugemist, et saada teada, kuidas, millal ning kus shopata.

Millal osta naisteriideid?

Kui sa ei soovi uute riiete eest hingehinda maksta, on nutikas jahtida allahindlusi. Erinevad poed teevad allahindluskampaaniaid erinevatel aegadel.

Enne ostlemist tasuks meeles pidada, et enamik brände tulevad välja uue hooaja kollektsioonidega mõni kuu enne uut hooaega. Inimesed hakkavad mõtlema uue aastaaja kollektsioonidele, näiteks talveriietele, kuu/ mõned kuud enne talve saabumist.

Siis on hinnad ka kõige kallimad. Poed hakkavad hindasid alandama siis, kui uus hoo- või aastaaeg on kätte jõudnud, sest just siis on vaja riietest võimalikult kiiresti lahti saada (enne järgmise hooaja tulekut). Üldiselt on kõige odavam osta riideid nii:

  • jaanuaris – talveriided, kampsunid ja mantlid;
  • aprillis – kevadriided;
  • mais – spordiriided;
  • juulis – suveriided ja ujumisriided;
  • oktoobris – sügisriided ja tagasi kooli riided.

Kust osta naisteriideid?

Kui tahad kokku hoida aega ja raha, poodle veebis. Kuna e-poes ei ole võimalik riideid selga proovida, juhtub tihti, et pead need tagasi saatma. Et seda ennetada, tutvu meie e-poes shoppamise nõuannetega:

Tea oma mõõte

E-poes osteldes ei pruugi olla piisav, kui tead, et oled S, L või M suurus. Kuna poodide mõõduskaalad võivad erineda, tasub brändi koduleheküljel kontrollida, mida nende poes S või M tähendab. Kui tead enda mõõte, läheb veebipoes shoppamine lihtsamini.

Kontrolli modelli mõõte

Kui oled leidnud sobiva püksipaari või seeliku, kontrolli e-poes oleva modelli mõõte, kes riideeset kannab. Nii saad hinnata seda, kas püksid või seelik on sulle sobiva pikkusega.

Mõne brändi koduleheküljelt leiad ka video, kus näed modelli koos riietusega liikumas. Selliseid videoid on soovitatav kindlasti vaadata, sest need annavad hea ülevaate kangast ning riiete liibuvusest.

Kuidas valida kontsi

Enne, kui hakkad internetis kontsakingi ostma, mõõda ära oma kõrgeimate kontsade pikkus, mida saad mugavalt kanda. Ära osta midagi, mis on sellest kontsakingapaarist kõrgemad – vastasel juhul võivad need lihtsalt kappi seisma jääda.

Otsid käekotti?

Isegi, kui leiad poest imeilusa käekoti, kontrolli alati aksessuaari mõõte. Kott võib päriselus olla väiksem kui pildi peal, mis tähendab, et sinna ei pruugi mahtuda isegi sinu võtmed, telefon või rahakott. Seega on eriti oluline alati enne ostu sooritamist koti mõõtmeid kontrollida.

Nipid edukaks shoppamiseks

Lisaks eelnevalt mainitud nippidele, on meil sulle eduka ostu sooritamiseks veel nõuandeid.

Pane kirja, mida sul tarvis on

Internetis poodlemine on lihtne. Kohati on see isegi liiga lihtne. Selleks, et sa tervet e-poodi tühjaks ei ostaks, pane eelnevalt kirja, mida sul tarvis on ning mis sul kapis juba olemas on.

Kui sul juba on 8 paari tenniseid või kontsakingi, pole ehk üheksandat vaja? Jah, see kehtib ka allahinnatud riiete ja jalanõude puhul. E-poed teevad uute asjade ostmise sulle võimalikult lihtsaks, et sa kulutaksid nende kaupluses võimalikult palju raha. Raha, mille võiksid kulutada hoopis puhkusele minekuks.

Tasub aga teada, et isegi kui sa ostsid midagi, mida sul tarvis ei lähe, saad selle alati tagastada.

Koosta eelarve

Kuna valik võib poes suur olla, saad lihtsasti asju eelarve järgi filtreerida. Näiteks, kui tead, et sinu uus jakk ei tohiks kindlasti üle 50 euro maksta, kasuta riiete filtreerimise võimalust. Nii ei kuvata otsingus sulle vasteid, mis on üle sinu seatud hinnapiiri, et sul ei tekiks kiusatust osta seda, mille jaoks sul pole raha kõrvale pandud.