|

Kust osta pidulikud kleidid

Enamikul inimestel on üldine arusaam sellest, mida tähendab “pidulik riietus”. Lõppude lõpuks oleme kõik näinud filme ja telesaateid, kus tegelased end uhkeks sündmuseks riidesse panevad. Aga mis täpselt on pidulik kleit? Ja mis on ametlik üritus? Kas otsite kleitide poodi, kust osta pidulikku musta kleiti? Selles postituses vastame neile küsimustele ja muule. Jätkake lugemist, et teada saada millised on sobilikud kleidid ametlikele üritustele.

Mis on ametlik üritus?

Ametlik üritus on mis tahes sündmus, millel on piduliku riietuse riietuskood. See tähendab, et külalised peavad kandma riideid, mis on elegantsed  ja uhkemad kui nende igapäevane riietus. Mõned näited ametlikest sündmustest on pulmad, ballid, galad, pidulikud õhtusöögid, musta lipsuga pulmad ja heategevusüritused.

Mis on pidulik kleit?

Pidulik kleit on tavaliselt mis tahes tüüpi kleit, mida kantakse pidulikul üritusel. Pidulikud kleidid on tavaliselt üsna ajatud ja elegantsed, need on kleidid, mida võid end 20 aasta pärast kandmas näha ja endiselt sama vapustav ja trendikas välja näha.

Pidulikud kleidid võivad olla erinevates stiilides, kuid tavaliselt on neil ühiseid jooni. Näiteks pidulikud kleidid, nagu maksikleidid, on tavaliselt üsna pikad, võivad ulatuda kuni põrandani või nagu midikleit, mis jääb veidi alla põlve. Minikleidid ei sobi pidulikeks sündmusteks. Samuti on need sageli rohkem kaetud, neil on üsna konservatiivne varrukapikkus ja kaelused – mõelge kõrgetele kraedele, paadikaelustele või illusioonikaelustele. Ja loomulikult on pidulikud kleidid peaaegu alati valmistatud kvaliteetsetest kangastest, nagu satiin, siid või šifoon.

Pidulike kleitide tüübid

Pidulikke kleite on mitut tüüpi ja teie valitud tüüp sõltub nii sündmuse formaalsusest kui ka teie isiklikust stiilist. Mõned populaarsed pidulike kleitide tüübid on järgmised:

Ballikleitid

Ballikleitid on ehk kõige ametlikum kleiditüüp. Tavaliselt on neil liibuv pihik ja täisseelik. Kui tahad avaldust teha ja tunda end printsessina, siis balli kleit on õige tee!

Merineitsi kleidid

Merineitsi kleidid sarnanevad ballikleididega, kuna need on ka väga ametlikud. Siiski on neil kitsam siluett ja need kallistavad teie kurve enne, kui nad põlvest välja löövad. Kui soovite oma figuuri graatsiliselt näidata, siis see kleit on teie jaoks.

A-joonelised kleidid

A-Line’i kleidid on veidi vähem formaalsed kui ballikleidid ja merineitsi stiilis kleidid. Neil on liibuv pihik ja need laienevad vööst järk-järgult välja, et luua A-kuju. See on suurepärane valik, kui soovite midagi nii meelitavat kui ka mugavat.

Liibuvad kleidid

Liibuvad kleidid on isegi vähem formaalsed kui A-Line kleidid. Nad kallistavad teie figuuri ülalt alla tihedalt ilma täiendava kanga või kaunistusteta. Kui tahad oma figuuri uhkeldada ja ei viitsi olla paljastavam, siis vali tuppkleit ehk kokteilikleit!

Kust saab veebist pidulikke kleite osta

Kui vajate eelseisvaks sündmuseks pidulikku kleiti, on teil hea meel teada saada, et selle ostmiseks on palju suurepäraseid kohti. Muidugi võite alati minna oma kohalikku kaubamajja või butiiki. Kui aga otsite suuremat valikut (või kui loodate tehingut sõlmida), soovitame ostleda veebis. Internetis on palju suurepäraseid jaemüüjaid, kes müüvad kauneid pidulikke kleite väga mõistlike hindadega. Lisaks teeb veebist ostlemine lihtsaks just selle, mida otsite – olenemata sellest, kas otsite pikkade varrukatega pidulikku kleiti või litritega ballikleidi. Ärge kartke avastada veebist uusi kleite ja ostke stiilseid naiste kleite.

Juhised õige piduliku kleidi valimiseks

  1. Osta kleite, mis istuvad hästi. Miski pole hullem kui halvasti istuv riietus, seega veenduge, et kõik, mille valite, sobib teile õigesti.
  2. Valige mugavad kangad. sünteetika võib sageli tunduda odav ja võib olla üsna ebamugav, eriti sooja ilmaga. Looduslikud kangad nagu puuvill, lina ja siid on alati hea valik.
  3. Vältige väljatrükke ja mustreid. Keerulisema välimuse saamiseks pidage kinni ühevärvilistest värvidest.
  4. Varustage konservatiivselt. Aksessuaaride osas on vähem rohkem – liialdamise asemel pidage kinni ühest või kahest väitest.

Loodame, et see postitus on aidanud teil pidulike kleitide kohta natuke rohkem teada saada! Olenemata sellest, kas ostate oma eelseisva sündmuse jaoks või aitate sõpradel valida ideaalse väikese musta kleidi, loodame, et olete nüüd varustatud teadmistega, mida vajate parima võimaliku ostu tegemiseks. Head ostlemist!