Külaliste pulmakleidid – Kuidas valida ja kust osta?

Otsustamine, mida pulmas kanda, võib olla keeruline. Kas eelistate mini-, midi- või maxi-kleite? Must kleit või valge kleit? Elegantne kleit või lõbus? Kas otsite kleite Internetist või külastate kleidipoodi, et osta sealt trendikaid naistekleite. Tõde peitub selles, et valik sõltub pulma kellaajast ja pulmade formaalsusest. Kleidid, mida kantakse pulmades on aastate jooksul oluliselt muutunud, kuid ideaalse ansambli leidmiseks on ikka veel mõned järeleproovitud soovitused.

Pulmade formaalsus

Esimene samm on välja selgitada riietuskood. Kas pulm on ametlik, poolametlik või mitteametlik? Kui olete selle selgeks saanud, võite hakata otsima kleite, mis sobivad arvele. Kui te pole kindel, mis sobib ametlikuks, poolametlikuks või mitteametlikuks riietuseks, ärge kartke – me oleme teiega seotud.

Ametlik


Põrandani ulatuv kleit on alati hea valik ametlikuks pulmadeks. Kui te ei soovi seda teed minna, võite valida ka kleidid, mis jäävad veidi alla põlve. Ühendage see kontsade ja mõnede tagasihoidlike ehetega ning oletegi valmis!

Poolametlik


Poolametlike pulmade puhul on teil veidi rohkem tegutsemisruumi selle osas, mida saate kanda. Sobiv oleks kena kokteilikleit või isegi pükste ja pluusi ansambel. Lihtsalt veenduge, et teie riietus näeks välja kokkupandud – sellised asjad nagu lõhkised teksad ja tossud on keelatud.

Mitteametlikud


Mitteametlikud pulmad peetakse tavaliselt vähem traditsioonilises keskkonnas, näiteks kellegi tagahoovis või pargis. Seetõttu peaks teie riietus olema vastavalt juhuslik. Sel juhul oleks vastuvõetav sundress või isegi lühikesed püksid ja t-särk. Lihtsalt veenduge, et tunneksite end mugavalt – te ei taha konditsioneerita kohas higistada!

Päevased pulma- või õhtused pulmakülaliste kleidid

Kui kutsel on kirjas “päevane” või algusaeg enne kella 18.00, valige heledad värvid ja kangad. Alati sobivad põlvedeni ulatuv kleit või elegantne seelik ja topp. Valik on näiteks väike must kleit või elegantne pükskostüüm. Jäta maapinnani ulatuvad hommikumantlid vahele, need on päevaste pulmade jaoks liiga ametlikud ja näiteks võid minna koos midikleidiga.

Pulmakülaliste kleidid vajavad aksessuaare

Ärge unustage aksessuaare, et näidata oma isiklikku stiili! Väljakujunenud kaelakee või kõrvarõngad võivad iga riietust tõsta esile. Lihtsalt veenduge, et te ei läheks üle võlli!

Vööd on suurepärane viis oma välimusele kuju andmiseks ja võivad tõesti riietuse kokku tõmmata. Kui otsite vabamat õhkkonda, otsige umbes kahe tolli laiust riidest vööd. Meeldivama tunde saamiseks proovige kaunistatud pandlaga metallvööd.

Õhtul ametlikumad külaliste pulmakleidid

Õhtused pulmad nõuavad tavaliselt tumedamaid ja ametlikumaid värve. Kui kutsel on kirjas “must lips”, on see teie vihje oma uhkeima õhturiietuse väljatoomiseks. Põrandapikkused ühevärvilised hommikumantlid, nagu must, tumesinine või ploom, on alati sobivad. Kui otsite midagi vähem formaalset, proovige põlvedeni rikkaliku tooniga kokteilikleiti.

Kui rääkida tarvikutest, siis vähem on kindlasti rohkem. Piisab väikesest sidurist ja lihtsatest ehetest; sa ei taha oma välimust liigse blingiga varjutada. Ja mis puutub kingadesse, siis taevakõrgused kontsad on alati hea valik (lihtsalt veenduge, et saaksite nendega kõndida ja tantsida!).

Lõpuks veenduge, et teie kingad on piisavalt mugavad, et vastu pidada terve päeva (ja ööni). Pulmad on kurikuulsalt pikad sündmused, nii et soovite jalatseid, mis ei tapa teie jalgu õhtu lõpuks. Šikk lamedad või madalad kontsad peaksid asja ära ajama.

Pulmakülaliste kleite pakkuvad e-poed

Kui olete riietuskoodi kasuks otsustanud, on aeg ostlema asuda! Kui otsite midagi eelarvesõbralikku, proovige vaadata ja osta kleite mõnest oma lemmikkiirmoekaupmehest, nagu H&M või about you. Tavaliselt on neil suur valik taskukohaseid kleite, mis sobivad ideaalselt pulmakülalistele või isegi ka pruutneitsidele. Kui soovite midagi pisut tipptasemel, proovige sirvida mõnda disainermärgist kas veebis või poes. Nordstrom on alati hea panus kleitide ostmiseks – nad kannavad kõikvõimalike disainerite kleite, nii kallite kui ka eelarvesõbralikke. Olenemata teie eelarvest on e-ostlemine hea valik ja kindlasti on midagi, mis teie tähelepanu köidab!

Pulmakülaliste kleitide ostmisel tuleb arvestada nii paljude nüanssidega. Olenemata sellest, kas osalete päevases või õhtuses pulmas, peaksite riietuse valimisel järgima teatud juhiseid. Ärge unustage võtta arvesse sündmuse formaalsust ja mis kõige tähtsam – mis paneb teid end mugavalt ja enesekindlalt tundma! Neid asju silmas pidades leiate kindlasti täiusliku kleidi igaks pulmasündmuseks. Loodame, et meie abiga on protsess veidi vähem hirmus! Ärge unustage meeles pidada riietumisstiili ja ostlege ringi, kuni leiate midagi, mis sobib nii teie stiili kui ka eelarvega. Meie nõuandeid silmas pidades oleme kindlad, et leiate täiusliku pulmakülalise kleidi kiiresti!