Kust osta pruutneitsi kleidid

Pruutneitsikleitide ostmine võib olla hirmutav ülesanne, eriti kui te pole kindel, kust alustada. Valikus on nii palju erinevaid stiile ja siluette ning võib olla raske otsustada, milline välimus sobib teie pulmadeks. Protsessi lihtsustamiseks koostasime nimekirja viiest kõige populaarsemast pruutneitsi kleidi tüübist, et saaksite otsingut kitsendada ning leida oma tüdrukutele sobivaima kleidi ja isikupärase stiili.

Pruutneitsi kleitide traditsioon

Pruutneitsi kleidi traditsioon on pärit Vana-Roomast, kus pulmad peeti sageli avalikes kohtades, näiteks foorumil. Selleks, et kurjad vaimud protsessi segama ei hakkaks, ümbritsesid pruuti tema saatjad, kes riietuvad ühtemoodi, et vaimud segadusse ajada. See traditsioon jätkus kogu keskajal ja kuni renessansini, mil jõukad pered hakkasid eramajades pulmi pidama.

Viktoriaanlikuks ajastuks oli kõigi kohalviibivate daamide jaoks muutunud moes kanda valgeid kleite, sõltumata nende suhetest pruudiga. Alles pärast seda, kui kuninganna Victoria abiellus prints Albertiga aastal 1840, sai populaarseks idee riietada pruutneitsid muudesse värvidesse kui valge. Peagi tabas trend ka Ameerikas, kus pruudi kleidi täienduseks valiti värvid.

5 tüüpi pruutneitsi kleite

1. A-joonega kleidid

A-joonega kleidid, nagu suvekleidid, on pruutneitside jaoks üks populaarsemaid siluette, kuna need on meelitavad kõikide kehatüüpide puhul. Liibuv pihik ja laienev seelik loovad illusiooni liivakellafiguurist ning vööjoont rõhutatakse sageli vöö või vööga. A-kujulised kleidid on saadaval mitmesuguste kaelustega, sealhulgas ilma päitseteta ja V-kaelusega.

2. Empire Waist kleidid

Empire vööst kleidid on veel üks suurepärane võimalus pruutneitsidele, sest need on ka väga meelitavad. Kõrge vöökohaga siluett pikendab keha ja loob illusiooni väiksemast taljejoonest. Empire vöökoha kleidid on saadaval erineva kaelusega ja varrukapikkusega, mis muudab need ideaalseks igal hooajal.

3. Merineitsi kleidid

Merineitsi kleidid sobivad suurepäraselt pruutneitsitele, kes soovivad oma kõveraid näidata. Liibuv pihik ja laienev seelik kallistavad keha kõigis õigetes kohtades ja loovad liivakella silueti. Merineitsi kleidid on saadaval mitmesuguste kaelustega, sealhulgas ilma paelteta, kallike ja V-kaelusega.

4. Tuppkleidid


Tuppkleidid sobivad ideaalselt pruutneitsitele, kes soovivad elegantset ja peent välimust. Liibunud siluett kallistab keha kõigis õigetes kohtades, ilma et oleks liiga paljastav. Tuppkleidid on saadaval mitmesuguste kaelustega, sealhulgas paadikaelusega, kandilise kaelusega ja V-kaelusega.

5. Wrap kleidid


Wrap kleidid sobivad ideaalselt igale pruudile, kes otsib oma tüdrukutele ajatut ja šikki välimust. Mähisesiluett meelitab kõiki kehatüüpe, rõhutades taljejoont ja luues liivakellafiguuri. Wrap-kleidid on saadaval erineva varrukapikkusega ja valmistatud mugavatest kangastest, mistõttu need sobivad ideaalselt igal aastaajal.

Ostke pruutneitsi kleidid Internetist või kauplustest?

Kuna pruutneitsikleitide ostmiseks on nii palju võimalusi, võib olla raske välja selgitada, milline marsruut on teie ja teie pulmapeo jaoks parim. Otsuse tegemisel peaksite arvestama mõne võtmeteguriga: eelarve, ajastus ja üldine esteetika. Lugege edasi pruutneitsikleitide kõige populaarsemate kohtade kohta ning iga valiku plusse ja miinuseid.

Kleidipoed

Pulmabutiigid on ühest kohast kõike, mis on pulmapidu, mis võib olla nii pro- kui ka vastukaja. Positiivne on see, et ühest kohast leiate kõik vajaliku alates pruutneitsi kleitidest kuni aksessuaarideni. Butiigid võivad aga olla teistest valikutest kallimad ja neil võib olla kohanduste või muudatuste osas vähem paindlikkust.

Internetis pruutneitsikleidi ostlemine

Pruutneitsikleitide ostmine muutub tänu pakutavale lihtsusele ja mugavusele üha populaarsemaks. Vaid mõne klõpsuga saate tuua kümneid kleidivalikuid otse teie ukse taha. Lisaks pakuvad paljud veebimüüjad taskukohaseid hindu ja paindlikke tagastuspoliitikaid. Sellegipoolest on veebist pruutneitsikleitide ostmise üks negatiivne külg see, et te ei saa neid enne ostu sooritamist selga proovida, seega on oluline oma (ja pruutneitsi) mõõdud eelnevalt teada.

Kaubamajad

Kui töötate kitsa eelarvega, ostke kaubamajast kleidid. Pruutneitsi kleidid võivad olla õige tee. Kaubamajades on tavaliselt lai valik riietumisstiile, alates ballikleitidest kuni kokteilikleitideni välja ning ka erinevaid hinnaklasse, nii et leiate kindlasti midagi, mis sobib nii teie stiili kui ka eelarvega. Kuid pidage meeles, et kaubamajade kleitide valik ja ostmine võib tabada või mööda minna, seega võib ideaalse kleidi leidmine aega võtta.

Maksikleit või midi kleit pruutneitsile

Pruutneitsikleitide ostmisel pole “õiget” vastust – kõik sõltub teie individuaalsetest vajadustest ja erisusest. Võttes arvesse eelarvet, ajastust ja esteetikat, saate oma valikuid kitsendada ja valida endale ja teie pulmapeole sobivaima pruutneitsikleitide ostmiseks.