Erinevad naiste riided väiksele suurusele

Väikesel naisel on oma eelised ja väljakutsed, eriti kui tegemist on riiete ostmisega. Ühest küljest pääseb lasteriiete kandmisest näpuotsaga. Teisest küljest on enamik tavalised naiste riided teie jaoks liiga suured, mistõttu tunnete pettumust ja tunnete, et te ei leia kunagi midagi, mida selga panna.

Kuid ärge kunagi kartke! Oleme siin, et aidata teil saada teavet erinevat tüüpi peenikeste naiste riiete kohta, et saaksite teha oma kehatüübi ja stiili jaoks parimaid valikuid. Lisateabe saamiseks jätkake lugemist. Loe ka: Kuidas leida pikkade naiste riided?

Väikeste naiste toppide tüübid

Väikeste naiste jaoks on üks keerulisemaid asju leida, mis on neile tegelikult sobivad. Topid on sageli õlgadest liiga suured või torsost liiga pikad, mistõttu tunned, et riided neelavad sind endasse. Kuid on mitut erinevat tüüpi toppe, mis on spetsiaalselt mõeldud väikestele naistele ja mis näevad teie kehal hea välja.

Kärbitud topid on üks suurepärane võimalus väikestele naistele. Need topid on spetsiaalselt loodud tabama loomulikku vöökohta, mis rõhutab teie väikest raami ja muudab teie jalad miilide pikkuseks. Ühendage kärbitud topid kõrge vöökohaga seeliku või pükstega, et luua meelitav kuju, või kandke neid eraldi koos lühikeste pükste või miniseelikuga. Lihtsalt veenduge, et ülaosa ei oleks liiga kottis; vastasel juhul kaotab see eesmärgi ja jätab mulje, nagu oleks ujumisriided teie jaoks liiga suured.

Veel kaks suurepärast valikut väikeste naiste toppide jaoks on ümbrised ja kimonod. Wrap topid mähivad ümber keha ja siduvad vöökohal, mis aitab luua väiksema raami puhul illusiooni kumerustest. Kimonod on lahtised jakid, mis aitavad ka teie välimusele dimensiooni lisada. Neid on paljudes erinevates stiilides, nii et leiate kindlasti ühe, mis sobib teie isikliku esteetikaga. Proovige õhtuseks väljasõiduks siduda mõlemat tüüpi topid kitsaste teksade ja kontsadega või vabama välimuse saamiseks lühikeste pükste või seelikuga.

Väikeste naiste põhjapükste tüübid

Teine valdkond, kus väikestel naistel on sageli raskusi hästi istuvate riiete leidmisega, on püksid. Püksid ja seelikud on sageli liiga pikad, mis tähendab, et pead need kas ääristama (mis võib olla kulukas) või tegelema pideva enda otsa komistamisega. Kuid on teatud tüüpi pükse, mis sobivad hästi väikeste naiste jaoks – peate lihtsalt teadma, mida otsida!

Kõrge vöökohaga püksid on alati hea valik väikestele naistele, sest need aitavad luua illusiooni pikematest säärtest (mida me kõik tahame). Kui valite püksid, otsige neid, millel on kärbitud siluet; kui valite seelikud, otsige neid, mis tabavad täpselt põlve või üle selle. Mõlemat tüüpi pükse saab riietada üles või alla, olenevalt sellest, millist välimust otsite – lihtsalt veenduge, et proportsioonid oleksid õiged, et te ei näeks välja nagu mängiksite oma ema riietes!

Kitsad teksad (st liibuvad teksad, mis kallistavad teie kumerusi) on hea valik ka väikesekasvulistele naistele, kuna need annavad teie figuurile täiendava vormingu ja kõveruse, lisamata seejuures mahti. Olge siiski ettevaatlik, et mitte liiga kitsaks minna; vastasel juhul näevad nad lihtsalt ebamugavad ja ahendavad (keegi ei taha seda!). Ja nagu alati, veenduge, et need poleks liiga pikad – te ei taha, et need maas lohiseksid! Kitsad teksapüksid näevad suurepärased välja koos kärbitud ülaosa või kimonojopega – lihtsalt pane jalga kontsad ja ongi hea!

Kust osta naiste väikses suuruses riideid

Ükskõik, kas otsite vabaajarõivaid, kontorisse sobivat riietust või midagi eriliseks sündmuseks, oleme teiega kaetud. Jätkake lugemist, et näha meie parimaid valikuid!

J.Crew tehas

J.Crew Factory on suurepärane koht taskukohaste ja stiilsete rõivaste leidmiseks väikestele naistele. Nende väike suurus langeb suuruseni 000, mis võrdub 23-tollise vöökoha ja 31-tollise puusaga. Ja hinnad algavad vaid 30 dollarist, ei saa te valesti minna. Lisaks pakub J.Crew Factory üle 100-dollariliste tellimuste tasuta kohaletoimetamist ja tasuta tagastamist, et saaksite julgelt sisseoste teha.

Ann Taylor Loft

Ann Taylor Loft on veel üks suurepärane võimalus väikeste naiste riiete jaoks. Nende suurused algavad 00P-st, mis võrdub 24-tollise vöökoha ja 32-tollise puusaga. Ja nagu J.Crew Factory, pakub Ann Taylor Loft üle 100-dollariliste tellimuste tasuta kohaletoimetamist ja tasuta tagastamist – nii et saate hõlpsalt sisseoste teha. Hinnad algavad 49,50 dollarist, mis teeb Ann Taylor Loftist suurepärase keskklassi valiku.

Banaani Vabariik

Banaani Vabariik on hinna poolest samm ülespoole, kuid nende riided on seda väärt. Nende väikesed suurused algavad 00P-st (24″ vöökoht, 32″ puusad) ja ulatuvad 14P-ni (34″ vöökoht, 44″ puusad). Nii et olenemata teie suurusest, Banaani Vabariik on teiega kaetud. Lisaks pakuvad nad tasuta kohaletoimetamist üle 50-dollariliste tellimuste puhul ja neil on suurepärane tagastuspoliitika – nii et saate ostleda enesekindlalt. Hinnad algavad 69,50 dollarist.

Väikese naisena võib rõivaste ostmine olla masendav, sest enamik müügil olevaid esemeid on lühikeste naiste jaoks lihtsalt liiga suured. Siiski on teatud tüüpi rõivaid, mis sobivad hästi ka lühematele naistele – selleks on vaja lihtsalt teada, mida otsida! Crop topid, kõrge vöökohaga püksid ja kitsad teksad on kõik suurepärased valikud, sest need aitavad luua illusiooni pikematest säärtest ja täidlasemast figuurist ilma mahte lisamata. Neid juhiseid silmas pidades minge ostke sobilikud riided ja vallutage maailm… või vähemalt oma kohalik kaubanduskeskus! Head ostlemist!