Kuidas leida pikkade naiste riided?

Pika naisena kaasneb palju eeliseid. Saate jõuda kõrgetel riiulitel olevate asjadeni, saate alati esimesena pilgu lähenevast halvast ilmast ja te ei pea kunagi muretsema, et keegi teie kingi laenab ja välja venitab. Kuid pika kasvuga kaasnevad ka mõned väljakutsed, eriti kui on vaja leida sobilikud naiste riided. Kui olete pikka kasvu naine, kellel on kõrini sellest, et te ei leia kunagi sobivaid riideid, siis see blogipostitus on teie jaoks! Jätkake lugemist, et saada lisateavet selle kohta, mida pika naisena riideid ostes otsida (ja mida vältida).

Pika naise rõivaostmise mida tohib ja mida ei tohi teha

laiendage ja selgitage põhjalikumalt, mida tohib ja mida ei tohi rõivaste ostmisel pika naisena, sealhulgas märksõnad pikkade naiste riided

Pika naisena riiete ostmisel peaksite meeles pidama mõnda asja. Esiteks, ärge kartke ostlemist meesteosakonnas! Võite olla üllatunud, kui avastate, et mõned meeste riided istuvad tegelikult paremini kui naiste riided. Teine näpunäide on otsida kõrgeid naiste rõivasarju, mis on mõeldud just keskmisest pikematele naistele. Ja lõpuks, ärge kartke oma riideid kohandada. Väike rätsepatöö võib aidata rõivaid ideaalselt teie kehaga sobivaks muuta.

Mida pika naisena riideid ostes vältida

Muidugi on ka mõningaid asju, mida soovite pika naisena riideid ostes vältida. Esiteks hoiduge kõigest, mis on liiga lühike – miniseelikud, kärbitud püksid ja lühikesed kleidid ainult rõhutavad teie pikkust ja panevad teid proportsionaalselt välja nägema. Teiseks, ära osta liiga suuri riideid lihtsalt sellepärast, et arvad, et need on mugavamad. Kottis riided panevad sind tegelikult suuremaks, kui sa oled. Ja ärge kartke kulutada natuke rohkem raha hästi valmistatud riietele, mis teile hästi istuvad. Tasub investeerida mõnesse võtmetükki, mida teile meeldib kanda ja mis kestavad teid aastaid. Ja lõpetuseks olge ettevaatlik horisontaalsete triipudega – need võivad sageli panna pikad naised isegi pikemaks, kui nad tegelikult on. Selle asemel valige vertikaalsed triibud või mustrid, mis teie pikkust lõhuvad.

Näpunäiteid pikkadele naistele riiete leidmiseks

Järgmised näpunäited peaksid aitama pikkadel naistel leida riideid, mis sobivad nende ainulaadsele kehatüübile ja meeldivad sellele:

 – Otsige kõrgeid naisterõivaid. On mitmeid kaubamärke, mis on mõeldud spetsiaalselt pikkadele naistele, nii et uurige, et leida teile sobivad kaubamärgid.

 – Kohandage oma riided. Rätsepatöö on oluline osa selle tagamisel, et teie riided istuvad hästi ja näevad suurepärased välja. Kui te pole kindel, kuidas alustada, kaaluge professionaalse rätsepa palkamist või viige oma riided kohalikku Alterationsi poodi.

 – Vältige kottis riideid. Kottis riided võivad muuta su tegelikust suuremaks ja olla ebamugav kanda. Selle asemel otsige riideid, mis on hästi istuvad ja stiilsed.

 – Investeerige hästi tehtud riietesse. Tasub kulutada natuke rohkem raha kvaliteetsetele rõivastele, mis kestavad teid aastaid. Otsige kvaliteetsetest materjalidest valmistatud esemeid, mis on loodud teie figuuri silumiseks.

Kust osta pikkade naiste riideid

Kui olete pikk, võib hästi istuvate riiete leidmine olla väljakutse. Kuid ärge muretsege – oleme teie selja taga. Need on parimad kohad riiete ostmiseks, kui olete pikka kasvu. Erinevate stiilide ja hinnaklassidega leidub igaühele midagi.

Asos Tall kollektsioon

Kui otsite trendikaid esemeid ilma raha kulutamata, on Asos teie jaoks õige koht. Kollektsioon Asos Tall sisaldab kõike alates igapäevastest asjadest kuni peokleitideni ja see kõik on mõeldud spetsiaalselt 5’9″ ja vanematele naistele. Mis kõige parem? Pole vaja sirvida tavasuuruses rõivaste lehti ja lehekülgi – Tall kollektsioonis on lihtne navigeerida, nii et leiate otsitava kiiresti ja tõhusalt. Leia Asos Tall abiga midagi selga endale kevadeks juba täna.

Long Tall Sally

Nagu nimigi viitab, on Long Tall Sally spetsialiseerunud pikkade naiste rõivastele. Nad kannavad kõike alates teksadest ja t-särkidest kuni tööks sobivate pluuside ja kleitideni, nii et olenemata sellest, milline on teie stiil, leiate kindlasti midagi, mis teile meeldib. Ja kui te pole kindel, mis teie pikkuse ja kehatüübi jaoks kõige paremini sobib, ärge muretsege – Long Tall Sally abivalmis töötajad annavad alati hea meelega nõu ja aitavad teil leida ideaalseid esemeid.

Reformation Tall Collection

Reformation on tuntud oma stiilsete ja jätkusuutlike riiete poolest ning nende Tall kollektsioon pole erand. Meelitavate siluettide ja trendika disainiga Reformation Tall kollektsioonis on igaühele midagi. Ja kui tunnete muret jätkusuutlikkuse pärast, kuid pole kindel, kust alustada, ärge kartke – Reformationi meeskond aitab ka selles hea meelega. Lihtsalt külastage nende veebisaiti või helistage ja nad juhendavad teid keskkonnasõbralike riiete leidmisel, mis sobivad teie stiili ja eelarvega.

Juhend pikale naisele sobivate rõivaste leidmiseks

Kui olete pikka kasvu naine, võib riiete ostmine olla väljakutse. Kuid teades veidi, mida otsida (ja mida vältida), võite leida riideid, mis istuvad hästi ja siluvad teie figuuri.

Pika naisena riideid ostes on oluline asju enne ostmist selga proovida, erinevaid stiile katsetada ja proportsioonide loomiseks tarvikuid lisada. Samuti soovite vältida lühikesi rõivaid, kottis riideid ja horisontaalseid triipe.

Kui olete pikka kasvu, rõivaste ostmiseks on palju häid kohti, sealhulgas kollektsioonid Asos Tall, Long Tall Sally ja Reformation Tall. Väikese pingutusega leiate kindlasti riided, mis istuvad hästi ja näevad suurepärased välja. Ja ärge unustage – kui kahtlete, on nende kaupluste abivalmis töötajad alati hea meelega nõu andmas.