Bikiinid

Miks tüdrukud bikiine kannavad?

Kui bikiinid on olnud ühel või teisel kujul kasutusel juba aastatuhandeid, siis alles 1940. aastatel hakkasid need oma moodsat vormi võtma. Sõna “bikiinid” kasutas esmakordselt 1946. aastal prantsuse disainer Louis Reard ja see sai ülemaailmseks sensatsiooniks pärast debüüti Pariisi moeetendusel samal aastal. Reardi disain oli inspireeritud kahest asjast: materjalipuudusest Teise maailmasõja ajal ja populaarsest tuumakatsetusest, mis toimus Vaiksel ookeanil. Bikiinide väiksus ja paljastav olemus tekitasid parajalt kõmu ning sellest sai kiiresti naiste emantsipatsiooni sümbol. Tänapäeval on bikiinid populaarsemad kui kunagi varem ja need ei näita märke, et nad peagi moest välja läheksid.

Tänapäeval on bikiinid tunnustatud kui üks populaarsemaid ja ikoonilisemaid rõivaid maailmas. Vaatamata oma laialdasele populaarsusele on bikiinid endiselt vaidlusi tekitanud. Mõned kriitikud väidavad, et bikiinid on liiga paljastavad ja objektistavad naiste keha. Teised väidavad, et bikiinid annavad naistele jõudu ja vabastavad. Mis on siis tõde bikiinide psühholoogia kohta?

Kandke mugavat bikiini ülemist osa

Pole kahtlust, et bikiinid on väga seksualiseeritud riideese. Paljuski on see mõeldud naise keha rõhutamiseks ja paljastamiseks. Seda võib vaadelda kui naiste objektistamist ja alandamist. Siiski on oluline meeles pidada, et bikiinid on valik. Naised, kes kannavad bikiine, otsustavad seda teha. Neid ei sunnita ega sunnita kandma midagi, mis neile ebamugavalt tundub.

Naiste bikiinid näitavad enesekindlust

Paljud naised leiavad bikiinide kandmisest enesekindlust ja jõudu. Bikiinid võimaldavad neil näidata oma keha ja tunda end hästi. See on ka vabaduse ja iseseisvuse sümbol sooja ilmaga. Bikiinide kandmine võib aidata naistel end oma nahas mugavamalt tunda ja oma keha suhtes vähem eneseteadlikkust tunda.

3 põhjust, miks tüdrukud bikiine kannavad?

On erinevat tüüpi bikiine, mis erinevad stiili, lõike ja vormi poolest. Bikiinidest saanud naiste suvegarderoobi hädavajalik ese. Siin on kolm põhjust, miks tüdrukud bikiine kannavad:

Põhjus nr 1: bikiinikomplektid aitavad end enesekindlalt tunda

Suur põhjus, miks tüdrukud eelistavad bikiine kanda, on see, et need tunnevad end enesekindlalt. Bikiinide kandmises on midagi, millest õhkub lihtsalt enesekindlust. See võib olla see, kuidas bikiinid nende kumerusi kallistasid või kuidas nad tundsid end stiilselt ja šikkina, näidates siiski nahka. Täiuslike bikiinide kandmine annab enesekindluse õhku, mida võib olla raske korrata mis tahes teist tüüpi rõivastega.

Põhjus nr 2: kõik kannavad bikiinitopi ja bikiinipükse

Teine põhjus, miks tüdrukud võivad bikiine kanda, on see, et ka kõik teised nende ümber teevad seda. Kui kõik nende sõbrad õõtsuvad rannas või basseini ääres bikiine, võivad nad end kõrvalejäetuna tunda, kui nad lõbuga ei osale. Lisaks võib kõigi oma sõprade nägemine bikiinides anda neile täiendavat enesekindlust, mida nad vajavad, et lõpuks ometi bikiine selga proovida.

Põhjus nr 3: Naiste bikiinid oma keha demonstreerimiseks

Ja lõpuks, mõned tüdrukud tahavad string bikiine kandes lihtsalt oma keha näidata. Olenemata sellest, kas nad on jõusaalis kõvasti tööd teinud või on nad lihtsalt loomult heade geenidega õnnistatud, võimaldab string bikiinide kandmine neil oma keha kõigile näha. Kes ei tahaks oma varadega uhkeldada, kui neil see oleks? Loomulikult pead sa selle juures ennast mugavalt tundma ja pidama meeles, et oma keha näitamine on sinu enda valik. Valida on väga paljude bikiinistiilide vahel, näiteks kolmnurksed bikiinid, kaheosalised bikiinid, ühe õlaga bikiinid, kaheosalised ujumistrikood, kui vajad rohkem katvust, siis võid kanda kõrge vöökohaga bikiinipükse või kui vajad täielikku katvust, siis trikoo või näiteks suplemise ülikond ja kostüüm võib sobida.

Leia oma lemmikbikiinid rannavõrkpalli või basseinipeoks

Bikiinid on olnud kasutusel sajandeid ja on paljude naiste jaoks populaarne rõivavalik. Mõned inimesed võivad aga bikiinide kandmise pärast häbi tunda, arvates, et neil peab selleks olema teatud kehatüüp. See pole nii! Ükskõik, mis põhjusel soovite sel suvel bikiine rokkida, tea, et olete kindlasti heas kohas, et seda teha. Need ikoonilised rõivad on olnud kasutusel sajandeid ja ei paista niipea kuhugi kaovat! Nii et ärge kartke osta naiste ujumisriideid, et näidata oma lemmikbikiine ja bikiine, olenemata kujust või suurusest!