Erinevat tüüpi bikiinid ning nende plussid ja miinused

Bikiine on palju erinevaid stiile ning igal tüübil on oma ainulaadsed eelised ja puudused. Selles blogipostituses heidame pilgu kõige populaarsematele bikiinitüüpidele, et saaksid teha teadliku otsuse, millised bikiinid just sulle sobivad.

Bikiinide tüübid

Kõige levinumad bikiinid on tankinid, bandeausid ja kolmnurga bikiinid. Tankiinid on suurepärane valik neile, kes soovivad rohkem katvust kui seda on traditsioonilistel bikiinidel, kuid ei soovi ühes tükis ujumistrikood ega suuremat massi. Bandeausid sobivad ideaalselt neile, kellel on väiksemad rinnad, kuna need pakuvad tuge ja neid saab hõlpsasti kohandada, et luua täiuslik sobivus. Kolmnurksed bikiinid on klassikaline valik, mis meelitab peaaegu igat kehatüüpi. Siiski kipuvad need pakkuma vähem tuge kui muud tüüpi bikiinid. Pole tähtis, millise naiste bikiinide stiili valite, proovige seda enne ostmist kindlasti selga proovida, et tagada parim sobivus. Selgitame bikiinitüübid detailsemalt lahti.

Bandeaukini

Bandeaukini, mida mõnikord nimetatakse ka rihmadeta bikiiniks, on bikiinid, millel ei ole rihmasid ega muid traditsioonilisi tugivahendeid. Selle asemel toetub see rinna ümber olevale riideribale. Bandeaukiinid on populaarsed bikiinid, kuna need on väga meelitavad erinevate kehatüüpide jaoks. Kuna neil aga rihmad puuduvad, võib neid olla raske paigal hoida ja need ei pruugi pakkuda nii palju tuge kui mõned muud tüüpi bikiinid.

Fringe bikiinid

Narmastega bikiinid on bikiinid, millel on bikiinipükste alumises servas narmad. Fringe bikiinid on lõbusad ja flirtivad, kuid neid võib olla ka keerulisem paigal hoida kui teisi bikiinitüüpe. Kui plaanite oma bikiinides ujuda või aktiivset veesporti harrastada, ei pruugi äärispõhi olla ideaalne bikiinivalik.

Flounce bikiinid

Founced bikiinid on volangi alläärega bikiinid. Flounce-bikiinid on väga meelitavad ja võivad olla väga armsad, kuid nagu narmastega bikiine, võib ka neid olla raskem paigal hoida selliste tegevuste ajal nagu ujumine või surfamine.

Nööriga bikiinid

Nööriga bikiinid on bikiinid, kus bikiinide alumise osa külgedel on nöör, mitte tavaline kangas. Need bikiinikomplektid on väga seksikad ja paljastavad, kuid pakuvad palju vähem katvust kui muud tüüpi bikiinid. Kui soovite täielikku katvust, ei pruugi stringi bikiinid olla teie jaoks kõige õigem valik.

Mikrokini

Mikrokiinid on väga väikesed bikiinid, mis katavad ainult hädavajalikud asjad. Mikrokiinid sobivad suurepäraselt inimestele, kes soovivad minimeerida päevitusjooni, kuid ei taha olla täiesti alasti. Kuna aga mikrobikiinid pakuvad nii vähe katvust, siis kindlasti ei sobi need kõigile.

Tankini

Tankini on kaheosaline supelkostüüm, mis koosneb ülemisest särgi osast ja sama värvi alumisest osast. Tankiinid on populaarsed, kuna need pakuvad rohkem katvust kui traditsioonilised bikiinid, olles samas suhteliselt meelitavad ja seksikad. Tankiinide üks miinus võib olla see, et neid võib mõnikord olla kauplustes keeruline leida, need on aga erinevates riiete e-poodides laialdaselt saadaval.

Trikiinid

Trikiinid on sarnased tankiiniga, välja arvatud see, et sellel on kolm tükki kahe asemel –  see sisaldab ülemist särgi osa, sama värvi alumisest osast ja kolmandat tükki, mis läheb üle kõhupiirkonna. Trikiinid pakuvad rohkem katvust kui tavalised bikiinid või tankinid, muutes need ideaalseks inimestele, kes soovivad varjata oma kõhtu või peita keskosa puudusi. Kuid trikiinid võivad olla ka kogukad ja neid on teist tüüpi bikiinidega võrreldes mõnevõrra raske selga panna.

Sling Bikiinid

Sling-bikiinid sarnanevad nööriga bikiinidega, välja arvatud see, et sellel on täiendav rihm või riba, mis ulatub üle rindkere (sellest ka nimi “sling”). See lisatugi aitab ülaosa paigal hoida ja muudab sling-bikiinid suurema rinnaga inimeste jaoks pisut meelitavamaks kui stringbikiinid. Kuid sling-bikiinid pakuvad siiski vähem katvust kui enamik teisi bikiine, nii et kui otsite midagi tagasihoidlikku, pole see tõenäoliselt teie jaoks sobiv stiil.

Küsige endalt need küsimused, et leida oma lemmikbikiinid

Sõltuvalt teie prioriteetidest on erinevatel bikiinidel mitmeid eeliseid. Mõelge, mis on teie jaoks kõige olulisem, kui valite teie vajadustele kõige paremini sobiva bandeau ujumisriietuse. Kas soovite midagi tagasihoidlikku? Või otsite midagi uhket? Kas seda on lihtne selga panna või teeb figuuri tasaseks? Igal tüübil on oma eelised, seega tehke oma otsus hoolikalt!