bikiinid

Mida peaksid meeles pidama bikiinide ostmisel?

Kuna silmapiiril on soojemad ilmad, on aeg hakata mõtlema uute ujumisriiete peale! bikiinihooaeg on kohe käes ja me teame, et täiusliku bikiinide leidmine võib olla hirmuäratav ja aeganõudev ülesanne. Kuid ärge muretsege, me oleme siin, et teid aidata.

Selles artiklis jagame kõike, mida pead bikiinide ostmise kohta teadma, alates õige suuruse leidmisest kuni oma kehatüübile sobiva stiili valimiseni. Jagame ka mõningaid detailsemaid näpunäiteid ja nippe ekspertidelt, et tagada teile iga kord ideaalne bikiinide sobivus.

Nii et olenemata sellest, kas ostate oma bikiinikomplekte, vannikomplekti, supelkostüümi, nööriga bikiine, ühe õla bikiine või soovite lihtsalt oma ujumisriiete kollektsiooni laiendada, siis lugege edasi, mida peate bikiinide ostmise kohta teadma.

Kuidas leida lemmikbikiine?

Basseinipeo või rannavõrkpalli jaoks ideaalsete bikiinide valimisel peate meeles pidama mõnda asja. Esmalt küsi endalt, kas soovid päevitusjoonte vältimiseks rohkem avatud bikiine või täielikku katvust . Siin on mõned ekspertide näpunäited ja nipid, mis aitavad teil iga kord õigesti valida, ilma, et peaksite pettuma:

Bikiinide suurus

Esimene asi, mida peate bikiinide ostmisel arvestama, on suurus. Soovite kindlasti valida bikiinid, mis istuvad hästi ja on mugavad. Õige suuruse leidmiseks võtke oma mõõdud ja tutvuge siis huvipakkuvate bikiinide suurustabeliga.

Kui olete suuruste vahel, on tavaliselt parem suurem suurus valida, mitte väiksem. Ja ärge unustage, et bikiinid venivad kulumisega, nii et liibuv on parem kui liiga kitsas.

Ujumisriiete stiil

Kui olete leidnud ideaalse suuruse, on aeg hakata mõtlema stiilile. Bikiine on igasuguses stiilis, alates bandeau- ja kolmnurksetest ülaosadest kuni päitsete ja tankini. Ja loomulikult on valikus ka palju bikiinipükse, sealhulgas tavalised bikiinipüksid, shortsid ja seelikuga bikiinipüksid.

Endale sobiva bikiinide stiili leidmiseks mõelge, milline üla- ja alaosa on teie kehatüübi jaoks kõige sobivam ja meelitavam. Kui teil on näiteks väiksem rind, võiksite proovida bandeau bikiini ülaosa või kolmnurkset bikiini ülaosa. Ja kui otsite suuremat katvust, võib tankini olla teie jaoks õige valik.

Bikiinide trükk ja muster

Bikiine on ka mitmesuguste trükiste ja mustritega. Kui soovite rannas või basseini ääres oma arvamust avaldada, valige julge trükise või mustriga bikiinid. Kuid kui eelistate midagi vaoshoitumat, on valikus ka palju ühevärvilisi bikiine.

Mis puutub trükiste ja mustritega, siis see sõltub teie isiklikust eelistusest. Seega võtke aega, et sirvida läbi kõik erinevad valikud ja leida oma stiilile kõige paremini sobivad bikiinid.

Bikiinide hind

Bikiinidel on lai valik hindu, alates soodsatest valikutest kuni disainerite siltideni. Hea uudis on see, et võite leida suurepärased bikiinid ilma palju raha kulutamata. Kuid kui teil on selleks eelarve, võib tipptasemel bikiinide pähe määrimine olla mõistlik investeering.

Disainerbikiine valmistatakse tavaliselt kvaliteetsemate materjalide ja konstruktsiooniga, mis tähendab, et need kestavad kauem ja peavad aja jooksul paremini vastu. Nii et kui otsite bikiine, mis ajaproovile vastu peaks, tasub kulutada veidi rohkem.

Õige bikiini ülaosa ja bikiinipükste leidmise kontrollnimekiri

– Veenduge, et teate oma mõõte. See on kõige olulisem samm oma kehatüübile sobivate bikiinide leidmisel. Mõõtke rind, talje ja puusad enne bikiinide ostmise alustamist.

– Kasutage suurustabelit. Kui olete oma mõõdud teada saanud, kasutage suurustabelit, et leida endale sobiva suurusega bikiinid.

– Ärge kartke proovida erinevaid stiile. Bikiinide puhul pole kõigile sobivat. Proovige erinevaid bikiini stiile ja vaadake, mis teile kõige paremini sobib.

– Pöörake tähelepanu detailidele. Väikesed asjad võivad hästi istuvate bikiinide leidmisel oluliselt mõjutada. Enne ostmist kontrollige kindlasti bikiinide suurust, kuju ja katvust.

– Küsi abi. Kui teil on probleeme õigete bikiinide leidmisega, küsige abi müüjalt või sõbralt. Nad võivad anda teile nõu, milline bikiinide stiil või suurus teile kõige paremini sobiks.

eu2017.ee, kuidas valida bikiine?

Loodame, et see juhend on aidanud leida täiuslikke bikiine ning aitab ka edaspidigi. Ärge unustage lihtsalt võtta aega, uurida ja leida bikiinid, mis istuvad hästi ja meeldivad teie kehatüübile. Loomulikult on oluline ka proovida bikiine, selle järgi saad ka aimduse, milline still istub hästi ja millist peaksid tulevikus vältima. Neid näpunäiteid silmas pidades leiate kindlasti oma unistuste bikiinid.