Detailne juhend - bikiinid

Detailne juhend: kuidas osta oma kehakuju jaoks parimad bikiinid

Kui otsite ideaalseid bikiine basseinipeoks või rannavõrkpalliks, olete jõudnud õigesse kohta. Selles ajaveebipostituses kirjeldame kõike, mida peate teadma bikiinitopi, kolmnurksete bikiinide, stringbikiinide, kaheosaliste ujumistrikoode või bikiinikomplektide valimise kohta, mis meelitavad teie unikaalset kehakuju. Olenemata sellest, kas otsite midagi oma kehakumeruste rõhutamiseks või probleemsete piirkondade minimeerimiseks, oleme nende küsimustega kursis ning lugege edasi, et saada parimaid nippe!

Täielik ülevaade kehakujudest

Kõigepealt räägime kehakujudest. Seal on neli peamist tüüpi: liivakell, pirn, õun ja ristkülik. Kui te ei tea, milline neist teie figuuri kõige paremini kirjeldab, ärge muretsege – me oleme siin, et aidata. Siin on iga tüübi lühiülevaade:

– Liivakell: see on kõigist kehakujudest kõige klassikalisem. Kui teil on liivakellafiguur, on teie puusad ja rind ligikaudu ühesuurused ning kindla vöökohaga. Mõelge Marilyn Monroele või Sofia Vergarale.

– Pirn: kui teie puusad on õlgadest laiemad ja reied on suuremad kui vasikad, on teil pirnikujuline keha. Seda kuju nimetatakse mõnikord ka “kolmnurgaks”. Kuulsustel nagu Jennifer Lopez ja Shakira on Pear kehatüübid.

– Õun: nagu nimigi ütleb, kui teie keskosa on suurem kui teie puusad ja õlad, on teil õunakujuline keha. Paljud selle kehatüübiga naised tegelevad ka “muffintopiga” oma vöökoha ümber. Staaridel nagu Christina Aguilera ja Drew Barrymore on õunakujud.

– Ristkülik: kui teie õlad, puusad ja talje on ligikaudu ühesuurused, on teil ristkülikukujuline või “poisilik” kehatüüp. Seda figuuri peetakse sageli ideaalseks, kuna seda on suhteliselt lihtne riietada. Sellesse kategooriasse kuuluvad näitlejanna Cameron Diaz ja supermodell Christy Turlington.

Üldised riietumisnõuanded erinevatele kehatüüpidele

Liivakellafiguurid – kui teil on liivakellafiguur, peaksite otsima riideid, mis muudavad teie vöökoha tasaseks ja rõhutavad teie kumerusi.

Pirnikujulised figuurid – oma proportsioonide tasakaalustamiseks otsi ülakehale tähelepanu tõmbavaid toppe, näiteks õlgadeta või külmade õlgade stiilid. Samuti peaksite vältima kõike, mis on puusadel või reitel liiga pingul.

Õunakujulised figuurid – figuuri silumiseks otsige rõivaid, mis ulatuvad kenasti üle keskosa, näiteks tuunikad või Empire-vöökohaga kleidid. Ärge kandke midagi, mis on vöö ümber liiga liibunud.

Ristkülikukujulised figuurid – kumeruste illusiooni loomiseks otsi riideid, mis tõmbuvad vöökohalt kokku või millel on volangid või muud detailid puusade ümber. Samuti peaksite vältima karbikujulisi või vormituid stiile.

Leidke oma kehatüübile vastavad naiste bikiinid

Nüüd, kui teate, millisesse kategooriasse te sobite, on aeg valida bikiinid, mis meelitavad teie konkreetset kuju! Siin on mõned näpunäited.

– Liivakell: kuna teil on juba kõverad, soovite otsida bikiine, mis rõhutavad neid veelgi. Nöörid bikiinid või kõrge vöökohaga alaosaga bandeausid on alati hea valik. Suurema visuaalse huvi tekitamiseks võite valida ka julge värvi või printida peal tugeva bikiinipõhjaga.

– Pirn: oma laiemate puusade tasakaalustamiseks otsige bikiine, mille peal on volangid või muud kaunistused. Päitsetega bikiinitopsid on samuti suurepärane valik, kuna need aitavad suunata pilku näo ja õlgade poole. Mis puutub bikiinipükstesse, siis kõik kõrge vöökohaga esemed aitavad pikendada teie alumist poolt ja muuta teie jalad kilomeetrite pikkuseks!

– Apple: Siin on võti leida bikiinitops, mis tagab hea katvuse ja toe, olles samas stiilne. Proovige tankini või ujumiskleiti, kui te ei tunne end traditsioonilises kaheosalises supelkostüümis mugavalt. Mis puudutab pükse, siis jällegi aitavad kõrge vöökohaga stiilid teie figuuri meelitada, luues illusiooni pikemast torsost. Väljatrükid võivad olla väga kasulikud ka kõhupiirkonna probleemsete piirkondade varjamisel.

– Ristkülik: kuna teil pole palju kõveraid, millega töötada, võiksite otsida bikiine, mis lisavad teie figuurile visuaalset huvi. Volangid, üks bikiinid või muud kaunistused ülemisel poolel võivad anda teile väga vajalikke kumerusi, säilitades samal ajal sileda välimuse! Ja pidage meeles, et naha näitamises pole midagi halba – kui midagi, siis see annab teile rohkem liivakella kuju! Nii et ärge kartke kiigutada põske põhja või nõtke kaelusega, kui see on see, mis teile poes pilku tõmbab!

Nüüd, kui tead, kuidas osta bikiine vastavalt oma kehatüübile, on aeg külastada oma lemmikbikiinipoodi (või e-poe saiti!) ja leida see õige bikiinikomplekt või isegi mitu bikiinikomplekti! Loodame, et sellest blogipostitusest oli abi ideaalse ujumistrikoo otsingul – head ostlemist!